خانه / دنیای خودرو / اخبار خودرو / بررسی و مشخصات خودرو مزدا 2020- Mazda TCR 3 + تصاویر

بررسی و مشخصات خودرو مزدا 2020- Mazda TCR 3 + تصاویر

بررسی و مشخصات خودرو مزدا

مزدا آمریکای شمالی با اعلام خودروی جدید اتومبیلرانی Mazda3 TCR جدید ، جدیدترین موارد اضافه شده در برنامه موتور خود را فاش کرده است. با استفاده از مقررات جهانی TCR ، اولین مسابقه رقابت خود را در سری IMSA Michelin Pilot Challenge 2020 آغاز می کند ، که با یک مسابقه چهار ساعته در مشهور جهانی Daytona Speedway در ژانویه سال 2020 آغاز می شود.

بررسی و مشخصات خودرو مزدا
بررسی و مشخصات خودرو مزدا

Mazda3 TCR با حفظ ظاهر جالب توجه ترین هاچ بک Mazda3 جدید ، ترکیبی از جالب توجه KODO – Soul of Motion اتومبیل جاده ای با موضع هدفمند و عرض یک اتومبیل مسابقه است. طراحان طراحی شده توسط Mazda Design America در ایروین ، کالیفرنیا ، طراحان ساعات بی شماری را صرف اطمینان از رقابت Mazda3 با آیرودینامیک و ابعاد مطابق با مقررات TCR و ظاهری خیره کننده کردند که با خطوط تمیز و شکل اسپرت استاندارد Mazda3 ترکیب می شوند.

Mazda3 TCR از یک موتور 4 سیلندر 350 سیلندر TCR با توربوشارژ بهره می برد که مطابق با گیربکس مسابقه ای با سرعت 6 اسب بخار است. Mazda3 TCR که توسط کارولینای شمالی مستقر در Long Road Racing مستقر در کارولینای شمالی ساخته شده است ، به رقابت می پردازد و در هر 36 قهرمانی تحت تحریم TCR در سراسر جهان به رقابت می پردازد. Long Road Racing فروش و پشتیبانی مشتری را برای Mazda3 TCR ارائه می دهد ، که در سال 2020 در دسترس افراد خصوصی خواهد بود.

بررسی و مشخصات خودرو مزدا

Masahiro Moro ، رئیس و مدیر عامل شرکت Mazda3 TCR ، در مورد راه اندازی Mazda3 TCR گفت: “TCR فرصتی عالی برای ما است تا بتوانیم Mazda3 کاملاً جدید را به نمایش بگذاریم و فرصتی عالی دیگر را برای مشتریان خود فراهم کنیم تا یک مزدا را در حد عالی مسابقه دهیم. برخی از مهمترین موفقیت های ما در IMSA و SRO TC Americas به لطف مشتریان اختصاصی است که تصمیم می گیرند با Mazda مسابقه دهند و امیدواریم که نسل بعدی از رانندگان Mazda بتواند پتانسیل های Mazda3 TCR را ببیند. “

بررسی و مشخصات خودرو مزدا

در کنار پرچمدار برنامه نمونه مسابقه اتومبیلرانی اسپرت در سری IMSA با مزدا تیم Joest ، برنامه موتور Mazda North America دارای یکی از کامل ترین سیستم های نردبان توسعه موتورسواری در جهان است: برنامه Mazda Road to 24 تعدادی بورس تحصیلی را برای پیشبرد رانندگان ارائه می دهد. نردبان مسابقه ، با شروع مسابقات سری جام جهانی MX-5 و به اوج رسیدن با مزدا تیم جوست. Mazda3 TCR یک تپه جدید به این نردبان اضافه می کند. علاوه بر این ، محبوبیت اتومبیل های Mazdas و Mazda در موتورهای آماتور آمریكایی بدان معنی است كه در آمریكا تعداد بیشتری از Mazdas در هر آخر هفته نسبت به سایر تولیدكنندگان رده بندی می شوند.

بررسی و مشخصات خودرو مزدا

جان دونان ، مدیر Mazda Motorsports گفت: “Mazda3 TCR از طراحی و مهندسی فوق العاده ای برخوردار است که مزدا به آن مشهور است و به همین دلیل ، این یک پایه خارق العاده برای خودروی جدید TCR ما است که ما منتظر بازگشت به خلبانی میشلین IMSA هستیم. چندین سال سریال Challenge است و همه در مزدا بسیار هیجان زده هستند که ما فقط در سال 2020 این کار را خواهیم کرد. “

بررسی و مشخصات خودرو مزدا

اولین راننده ای که برای برنامه مسابقه 2020 در ایالات متحده معرفی می شود ، برایان اورتیز قهرمان جام جهانی MX-5 2019 است.

بررسی و مشخصات خودرو مزدا

Mazda3 TCR جدید جدیدترین عضو خانواده Mazda3 کاملاً جدید است که در انگلیس به تازگی با راه اندازی سالن Mazda3 جدید و اولین موتور زمینی Skyactiv-X Spark Controllroll Compression Ignition رشد یافته است.

.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 5 =