خانه / سرگرمی / تصاویر / 5 ایده برای کسب درآمد با سرمایه بسیار کم برای بانوان

5 ایده برای کسب درآمد با سرمایه بسیار کم برای بانوان

این روز ها دغدغه اصلی مردم کشورمان درآمد بیشتر است. در این راستا بانوان خانه دار نیز می خواهند همراه همسرشان به اقتصاد خانواده خود کمک کنند. در این پست ما به شما 5 ایده برای کسب درآمد خانگی با سرمایه کم و ناچیز که در آینده به کمک خانواده شما خواهند آمد را معرفی می کنیم.

5 ایده برای کسب درآمد
5 ایده برای کسب درآمد
  • کاموا بافی ( بافتنی)

شما میتوانید با تهیه میل کاموا بافی و کاموا شروع به کار کردن و بافتن اقلامی چون کلاه، عروسک، شال گردن، و … و فروختن آن به فروشگاه های شهر یا روستای خود اقدام کنید. اگر کاموا بافی بلد نیستید، میتوانید به صورت رایگان آموزش (بافتنی) ببینید.

5 ایده برای کسب درآمد
5 ایده برای کسب درآمد
  • سوزن دوزی (کوبلن)

سوزن دوزی یک کار زمان بر اما با صرفه است، شما می توانید الگو های دلخواه خود را از فروشگاه های مربوطه، تهیه کرده و با خرید سوزن و نخ های رنگارنگ طبق نقشه کوبلن آن را رنگ آمیزی کنید. و به صورت تابلو آن را به فروش برسانید. اگر سوزن دوزی بلد نیستید، میتوانید به صورت رایگان آموزش (سوزن دوزی) ببینید.

5 ایده برای کسب درآمد
  • صنایع دستی

شما می توانید با توجه به پتانسیل های شهر یا روستای خود به تولید صنایع دستی محل زندگی اقدام کنید. مانند حصیر بافی، سبد بافی، تولید صنایع با چوب و …

  • تولید ماست و پنیر محلی

پنیر و ماست لبنیاتی هستند که در سفره ما همیشه مصرف میشوند. شما میتوانید شیر تازه از گاوداری ها تهیه کنید و یه تولید پنیر و ماست اقدام کنید. و به فروشگاه های لبنیاتی سطح شهر و روستای خود بفروشید.

5 ایده برای کسب درآمد
  • تولید کیک خانگی

کیک ها جایگاه ویژه ای در جشن ها و شادی های ما دارند. می توانید با تولید کیک خانگی سود خوبی از فروش آن بدست آورید . در این راستا می توانید با شیرینی فروشی ها وارد همکاری بشوید و به تولید کیک خانگی بپردازید.

گرد آوری شده : میهن نگار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 21 =