خانه / دنیای خودرو / اخبار خودرو / مشخصات و تصاویر BMW X6 M محصول 2020

مشخصات و تصاویر BMW X6 M محصول 2020

مشخصات و تصاویر BMW X6 M محصول 2020 – واحد V8 با بازنشر بالا در قالب M ساخته شده است ، همانطور که با واکنش سریع آن به کوچکترین حرکت شتاب دهنده ، تحویل دقیق انرژی قابل کنترل و موج خطی رانش به درون قسمتهای فوقانی محدوده rev تحت دریچه گاز کامل نشان داده شده است. این موتور دارای یک میل لنگ بدون آستین با ساخت و ساز در فضای بسته و میل لنگ میل جعلی با استحکام پیچشی بسیار بالا است.

تحویل نیرو و تولید صدا در سبک M مشخصه

مشخصات و تصاویر BMW X6
مشخصات و تصاویر BMW X6

واحد V8 با بازنشر بالا در قالب M ساخته شده است ، همانطور که با واکنش سریع آن به کوچکترین حرکت شتاب دهنده ، تحویل دقیق انرژی قابل کنترل و موج خطی رانش به درون قسمتهای فوقانی محدوده rev تحت دریچه گاز کامل نشان داده شده است. این موتور دارای یک میل لنگ بدون آستین با ساخت و ساز در فضای بسته و میل لنگ میل جعلی با استحکام پیچشی بسیار بالا است. جفت توربوشارژهای دوقلوی آن در “V” بین سیلندرها قرار دارند. استفاده از منیفولد اگزوز کراس بانکی باعث افزایش قابلیت پاسخگویی و کارآیی سیستم توربوشارژ می شود. ادغام جریان گازهای خروجی از دو سیلندر به طور همزمان به معنای انتقال بسیار پایدار انرژی حاصل از چرخ های توربین است. افزایش سرعت جریان گاز از طریق منیفولد اثر اضافی در بهینه سازی چرخه تبادل گاز در محفظه های احتراق دارد. قدرت ، کارآیی و تولید گازهای گلخانه ای موتور این موتور از مزایای جدیدترین تکنولوژی تزریق مستقیم با دقت بالا تزریق بنزین بهره می برد که با فشار حداکثر 350 بار برای اطمینان از اتمی بودن فوق العاده خوب سوخت عمل می کند.

مشخصات و تصاویر BMW X6
مشخصات و تصاویر BMW X6

واحد هشت سیلندر حداکثر گشتاور 750 نیوتن متر (553 پوند فوت) بین 1800 تا 5،600 دور در دقیقه در BMW X5 M جدید و BMW X6 M جدید را تولید می کند ، در حالی که حداکثر خروجی 441 کیلو وات / 600 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه می رسد. سقف rev در 7200 دور در دقیقه تنظیم شده است. از ویژگی های برجسته تر موتور که در مدل های جدید BMW X5 M Competition و BMW X6 M Competition استفاده می شود ، از ویژگی های برجسته تر موتور بهره می برد. در اینجا ، حداکثر گشتاور حداکثر تا 5800 دور در دقیقه بر روی شیر آب باقی مانده است ، در حالی که حداکثر میزان خروجی – با سرعت 6000 دور در دقیقه – قدرت حتی 460 کیلو وات / 625 اسب بخار است. هر دو نوع V8 نصب موزون دارند. اتصال محکم واحد نیرو به ساختار خودرو منجر به پاسخ قابل ملاحظه آنی موتور و انتقال مستقیم قدرت آن به محرک می شود. تنظیمات سفت و سخت موتور نصب باعث می شود خودرو ضمن روشن شدن انتقال نویز موتور به داخل کابین ، چرخش خودرو را روشنتر کند.

V8 قدرت فوق العاده خود را به موسیقی متن فیلم نمایشی تولید شده توسط سیستم اگزوز مخصوص مدل ارائه می دهد. با داشتن لوله های دو شاخه ای با مقطع بزرگ ، خاموش کننده های با ظرفیت بالا ، فلپ های برقی کنترل شده و دو جفت شیپور خاموشی 100 میلی متری که در هر دو طرف پیش بند عقب به شکل M معمولی قرار گرفته اند ، یک همراهی شنوایی را ایجاد می کنند که احساسات را برانگیخته است. توجه داشته باشید که درایو در طبیعت متفاوت باشد تا با حالت انتخاب شده برای مشخصات موتور مطابقت داشته باشد ، اگرچه رانندگان می توانند با فشار دادن دکمه M Sound Control روی کنسول مرکزی ، حضور صوتی اتومبیل را در هر زمان نرم کنند. صدای ساطع شده توسط سیستم اگزوز M Sport – که به صورت استاندارد در مدل های Competition ارائه می شود و به عنوان گزینه ای برای BMW X5 M و BMW X6 M در دسترس است – همه اشتیاق و قدرت پیشراننده موتور را به تصویر می کشد و حتی هیجان بیشتری نیز به همراه می آورد. اثر برای کاهش انتشار آلاینده ها ، فیلترهای ذرات بنزینی در دو شاخه هر دو سیستم اگزوز گنجانیده شده اند.

سیستم های خنک کننده و تامین روغن که برای استفاده در مسیر طراحی شده اند

مشخصات و تصاویر BMW X6
مشخصات و تصاویر BMW X6

یک سیستم خنک کننده پیشرفته و دقیق با طراحی خاص و خروجی موتور ، بهینه سازی مدیریت دما را در کلیه سناریوهای بار ، از سفرهای کوتاه در ترافیک شهری گرفته تا درایوهای کوهنوردی و استفاده از مسیر ، بهینه می کند. مدار درجه حرارت پایین کولرهای هوای دارای بار غیرمستقیم را در خود جای داده است ، در حالی که مدار دمای بالا – شامل کولر مرکزی و یک ریموت دوم در قوس چرخ دستی سمت چپ ، به علاوه یک پمپ آب مکانیکی – مایع خنک کننده را به بلوک های موتور و دو توربوشارژر پمپ آب برقی اضافی اجازه می دهد تا خاموش شدن موتور ، مدت زمان معینی را خنک کند. کولر دیگری که در قوس چرخ راست قرار دارد ، روغن موتور را خنک می کند و یک کولر اختصاصی نیز برای کنترل دمای روغن انتقال نیرو وجود دارد.

انتقال هشت سرعته M Steptronic با Drivelogic و سه حالت تغییر

آخرین نسخه انتقال هشت سرعته M Steptronic با Drivelogic کاملاً با ویژگی های عملکرد V8 تنظیم شده است. پیوند مستقیم آن با موتور ، فاصله نسبت مطلوب و زمان جابجایی بسیار کوتاه به معنای این است که قدرت درایو با پویایی قابل توجه رله می شود. انتقال با استفاده از جدیدترین تجسم انتخاب گیربکس مخصوص M کامل با دکمه Drivelogic انجام می شود. دستگیره های تغییر مکان M روی فرمان ، امکان کنترل دستی بر روی فرآیند انتخاب دنده را به راننده می دهد.

مشخصات و تصاویر BMW X6
مشخصات و تصاویر BMW X6

عملکرد Drivelogic با فعال کردن یکی از سه تنظیم واضح و قابل تشخیص ، امکان تغییر مشخصات انتقال در دو حالت اتوماتیک و دستی را فراهم می آورد. رانندگان می توانند به ترتیب از راه دورهایی را انتخاب کنند که بطور خاص برای راحت تر سواری ، دینامیک رانندگی واضح تر یا رانندگی فوق العاده اسپرت تنظیم شده اند.

سیستم همه چرخهای M xDrive و Active M Dialial عملکرد فوق العاده پویا در جاده و توانایی کارآمد در خارج از جاده را تضمین می کنند

مشخصات و تصاویر BMW X6
مشخصات و تصاویر BMW X6

سیستم x چرخ محرک همه کاره M xDrive با تنظیم فشار روبشی و Active M Diffial اجازه می دهد تا مدل های جدید SAV و SAC از BMW M GmbH بتوانند گشتاور فوق العاده پیشرانه موتور را به طور کامل و با شعله غیرقابل حمل به جاده منتقل کنند. در کنار هم ، این دو نمونه از جادوگرهای مهندسی ، حداکثر کشش ، چابکی و پایداری در هنگام تحقق توانایی های ورزشی اتومبیل را در شرایط نامساعد آب و هوایی و زمین های سست به حداکثر می رسانند. گشتاور موتور بین چرخ های جلو و عقب با صافی خامه ای و کاملاً متغیر با استفاده از کلاچ الکترونیکی کنترل شده چند صفحه ای در مورد انتقال سیستم M xDrive توزیع می شود ، قبل از آنکه Active M Diffial آنرا دوباره بین دو چرخ عقب تقسیم کند ، مانند نیاز به دیکته کردن این دو سیستم با وضعیت رانندگی متغیر و ورودی های راننده با سرعت و دقت قابل توجهی سازگار هستند و به سرنشینان مدل های جدید BMW X5 M ، مدل های جدید BMW X6 M و Competition اجازه می دهند تا کیفیت عملکرد خود را در عمق کمی تجربه کنند. پاسخ های حساس و مستقیم به حرکات شتاب دهنده و فرمان از عواملی تعیین کننده در کارکرد اتومبیل ها است و به آنها امکان می دهد حتی با فشار بیش از حد ، از دقت بی نظیری راهنمایی شوند. در همین حال ، سیستم DSC (کنترل پایداری پویا) – با هر دو درایو allwheel M xDrive و Active M Diffialial – بهم پیوسته است – فقط باید در شرایط شدید مداخله کند.

مشخصات و تصاویر BMW X6

توزیع مجهز به انرژی مغناطیسی سیستم M xDrive همچنین به تولید نوع ویژگی های حمل و نقل که مدلهای M برای آنها مشهور است کمک می کند. این تنها محور جلو را در هنگام بازی چرخ های عقب قادر به انتقال قدرت بیشتر به جاده ها قرار نمی دهد و به نیروی کششی اضافی نیز نیاز است. رانندگان همچنین از طریق منوی Setup گزینه تقسیم نیرو بین چرخ های جلو و عقب را متناسب با نیاز خود پیکربندی می کنند. تنظیم پیش فرض 4WD قدرت داینامیکی را با حداکثر کشش و کنترل آسان کنترل می کند. حالت 4WD Sport با افزایش قابل توجهی در چابکی ، شدت بیشتری را به تجربه رانندگی می بخشد. این سیستم بخش اعظمی از گشتاور موتور را به چرخ های عقب هدایت می کند ، ساختاری خطی از نیروهای جانبی مشخصه مدل های M حتی حتی اجرای کنترل رانش های کنترل شده را در حالی که با زحمت در کنترل اتومبیل باقی می ماند امکان پذیر می کند.

مشخصات و تصاویر BMW X6

شاسی

پویا شدن سریع پالس در جاده و توانایی پوشش بی نظیر سطح زمین در سطح زمین های خارج از جاده ، صدای شخصیت متمایز این افزودنی های پرمصرف را در بخش های کوپه فعالیت ورزشی ورزشی و فعالیت ورزشی ایجاد کرده است. زیرپوش گذاشتن بر روی آن یک شاسی دقیق طراحی شده برای تحمل قدرت موتور شدید تولید شده توسط این دو اتومبیل است. طراحی موزایی که با تخصص مسابقه BMW M GmbH طراحی شده است ، BMW X5 M ، BMW X6 M جدید و اتومبیل های مسابقه با قابلیت های عملکرد پویا را القا می کند که هیچ کدام از رقبای آنها نمی توانند با یکدیگر مطابقت داشته باشند. در بالای آن ، ترفندهای مخصوص مدل بسیار زیاد در قالب M سنتی ، سفتی ساختار بدنه و اتصالات تعلیق را بهینه می کند و به تبدیل سطوح فوق العاده گشتاور درایو به عملکردی دقیق کنترل می کند – در تمام طول راه تا لبه پویا.

طرح

تمرکز مسابقه ای مشترک BMW X5 M ، BMW X5 M Competition ، BMW X6 M و BMW X6 M Competition بر طراحی ظاهری آنها تأکید دارد که علاوه بر این شکوفایی های شگفت انگیزی را نیز می افزاید که شخصیت فردی هر دو فعالیت ورزشی ورزشی و وسایل ورزشی را نمایان می کند. کوپه فعالیت. نشانگرهای تصویری غیرقابل تصور از قابلیت تطبیق پذیری قوی ارائه شده توسط مدل BMW X با ارجاع واضح به کیفیت عملکرد M آنها. نتیجه ، ظاهری کاملاً برون گرا است که از اقتدار عالی و تفکر ناگسستنی برخوردار است.

مشخصات و تصاویر BMW X6

در داخل مدل های با کارایی بالا ، فضای فراوان ، مواد رده بالا و ساخت کاردستی دقیق با اشعه با کیفیت ، فضایی مجلل ایجاد می کند. یک ظاهر طراحی مدرن و مدرن کابین با نمایشگرها و کنترل هایی که در طراحی متمایز M وجود دارند ، و همچنین سایر ویژگی های خاص مدل که تمرکز را بر روی تجربه رانندگی فوق العاده اسپرت در دسترس تیز می کند ، بیشتر شده است.

تأثیر بصری با ویژگی های طراحی برجسته M

مدل های جدید SAV و SAC در BMW M GmbH خط عملکردی عالی را نشان می دهد که در دو سبک متفاوت و با نسبت های متفاوت بسته بندی شده است. BMW X5 M جدید و BMW X5 M Competition جدید تطبیق پذیری و حضور را با بدنه ای به طول 4.938 میلی متر ، عرض 2.015 میلی متر عرض و هزار و 774 میلی متر در طول تابش می دهد (BMW X5 M Competition: 1،776 mm). در عین حال ، شلوغی پویا و کوپه شبیه به رقابت جدید BMW X6 M و مسابقه جدید BMW X6 M در عین حال ، در طول 4،941 میلی متر ، عرض 2019 میلی متر و ارتفاع 1.685 میلی متر منعکس شده است (BMW X6 M Competition: 1،687 mm) . هر چهار مدل دارای چرخ دستی یکسان هستند (2972 میلی متر) و آهنگ (1699 میلی متر در محور جلو ، 1688 میلی متر در عقب).

مشخصات و تصاویر BMW X6

یکی دیگر از خصوصیات آنها مشترک عطش آنها برای توجه به مرکز توجه است ، همانطور که در ادامه با ویژگی های M در تأمین هوای خنک کننده و تعادل آیرودینامیکی تأکید شده است. ورودی های هوای زیاد در پیش بندهای بیرون زده ، مشبک کلیه BMW Mspecific BMW با میله های دوتایی سیاه ، آبششهای M در پنل های جلویی ، آینه های بیرونی آیرودینامیکی بهینه شده و دو جفت لوله خاموش کننده اگزوز که در پیش بند عقب قرار گرفته اند نشان از روشنی دارند. قابلیت های عملکردی که باعث جدا شدن این اتومبیل ها در بخش های مربوطه می شود. تر و تمیز چرخ طاق رنگی که به رنگ بدنه طراحی شده است ، به موضع گسترده هر چهار اتومبیل تأکید می کند. طراحی آشنا M با استفاده از اسپویلر پشت بام روی مدل های SAV ، اسپویلر عقب در SAC ها و یک مشبک کلیوی BMW و پیش بندهای جلو / عقب با طراحی منحصر به فرد در هر دو مورد به نتیجه می رسد. نسخه های Competition را می توان با مشبک کلیه BMW آنها شناسایی کرد که مانند آبشش M ، درب آینه بیرونی ، نشان مدل ، قسمت بالای تریم دیفیوزر در پیش بند عقب و دم دستی اگزوز ، در رنگ سیاه به پایان رسید. یک کاور موتور ، درپوش آینه بیرونی و – برای BMW جدید X6 M و مسابقه جدید BMW X6 M – یک اسپویلر عقب ساخته شده از فیبر کربن به عنوان یک گزینه در دسترس است.

مشخصات و تصاویر BMW X6

مشتریان می توانند از بین طیف گسترده ای از سایه ها ، رنگ خارجی نمای کوارتت با کارایی بالا ، از جمله سه رنگ خاص M و گزینه های مختلف BMW منحصر به فرد را انتخاب کنند. بعلاوه ، یک BMW X مدل – برای اولین بار – با رنگ مخصوص مخصوص BMW BMW ، در دسترس است ، زیرا متال سبز شهری به نمودارهای رنگی می پیوندد. طیف دستگیرهای فوق العاده ریز و بصری BMW منحصر به فرد به پایان می رسد در طی موعد مقدماتی بیشتر گسترش می یابد.

ترکیبی منحصر به فرد و هماهنگ از پویایی و تجملات داخلی

فضای داخلی هر دو SAV و SAC ترکیبی از طراحی کابین خلبان الهام بخش از مسیر مسابقه را با جاداری چشمگیر و استعدادی لوکس به نمایش می گذارد. کنترل های حاوی M ، و لکه های قرمز رنگی که دکمه های فرمان M چرم M را کنترل می کند و دکمه Start / Stop روی کنسول میانی ، به راننده کمک می کند تا کاملاً در تجربه رانندگی پویا شماره گیری کند. انتخاب کننده restyled از چرم با آرم منبت کاری شده M و دوخت در رنگ های M GmbH ساخته شده و سوئیچ Drivelogic را شامل می شود. این همچنین شامل یک برش چشم نواز برجسته شده توسط روشنایی محیط انتگرال است.

مشخصات و تصاویر BMW X6

کابین BMW X6 M جدید ، BMW X6 M Competition و BMW X5 M Competition به یک کنسول وسط رو به جلو و پدهای زانو در طرفین مجهز شده است. تمام مدل ها به صورت استاندارد با صفحه های آستانه ای روشن (با نمای ویژه و نشان های بد در نسخه های Competition) ، نوارهای تزئینی داخلی در آلومینیوم کراس لاین (فیبر کربن روی مدل های مسابقه) و صندلی های چند منظوره M با صندلی های نگهدارنده انتگرال حاوی نشان مدل روشن می شوند. لیست اضافی های اختیاری شامل نوارهای تزئینی داخلی Carbon Fiber و BMW Individual است. فضای داخلی مدل های Competition همچنین دارای یک سرنشین شخصی BMW Anthracite در Alcantara است. تزیین چرمی کامل چرمی و دانه ریز دانه ای دو رنگ Merino شامل لحاف شش ضلعی M-اختصاصی است که برای پنل های درب آجیل نیز استفاده می شود. این گزینه داخلی قسمت پایین صفحه ابزار ، قسمت جلویی را می پیچد.

گردآوری: میهن نگار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 21 =