خانه / موبایل / اندروید / دانلود Clash of Clans 13.0.1 – آپدیت جدید جنگ قبیله ها

دانلود Clash of Clans 13.0.1 – آپدیت جدید جنگ قبیله ها

بازی در یک دنیای ماندگار با مضمون خیالی که در آن بازیکن رئیس یک دهکده است ، تنظیم شده است. Clash of Clans بازیکنان را به ساختن شهر خود با استفاده از منابعی که از حمله سایر بازیکنان از طریق ویژگی های جنگ بازی بازی می کند ، وظیفه می کند. منابع اصلی طلا ، اکسیر و اکسیر تیره است. بازیکنان می توانند برای ایجاد قبیله ها ، گروه هایی تا پنجاه نفری که می توانند در یک جنگ Clan Wars شرکت کنند ، اهدا کنند و نیرو بگیرند و با یکدیگر گپ بزنند. دانلود Clash of Clans

آخرین آپدیت بازی 18 آذرماه 1398

Clash of Clans یک بازی ویدیویی استراتژی تلفن همراه freemium است که توسط توسعه دهنده بازی فنلاندی Supercell ساخته و منتشر شده است. بازی برای سیستم عامل های iOS در تاریخ 2 آگوست 2012 و در گوگل پلی برای اندروید در 7 اکتبر 2013 منتشر شد.

دانلود Clash of Clans
دانلود Clash of Clans

تغییرات آپدیت

به روزرسانی زمستان رسیده است و طوفان برفی از مطالب جدید است!
• Town Hall 13 اینجا است! برای مهار قدرت Gern Inferno Geng و تن از محتوای جدید ارتقا دهید!
• دفاع دفاعی با Royal Champion ، جدیدترین قهرمان پیوستن به Clash of Clans!
• با یک سرباز جدید ، دفاع جدید ، ماشین جدید محاصره ، سطوح جدید و موارد دیگر ، این بزرگترین بروزرسانی سال است!

لیست دانلود

دانلود فایل نصبی مخصوص پردازنده های ARM حجم 129 مگابایت

دانلود فایل نصبی مخصوص پردازنده های ARM64 حجم 130 مگابایت

دانلود فایل نصبی مخصوص پردازنده های X86 حجم 130 مگابایت

Clash of Clans یک بازی چند نفره آنلاین است که در آن بازیکنان جوامعی به نام قبیله ها تشکیل می دهند ، سربازان را آموزش می دهند و برای بدست آوردن منابع به بازیکنان دیگر حمله می کنند. چهار ارز یا منبع در بازی وجود دارد. از طلا و اکسیر می توان برای ساخت و بارگذاری مجدد دفاعی استفاده کرد که بازیکن را از حملات سایر بازیکنان محافظت می کند. اکسیر و اکسیر تیره نیز برای آموزش و ارتقاء سربازان و جادوها استفاده می شود. سنگهای قیمتی پول ممتاز هستند. حملات در مقیاس سه ستاره رتبه بندی می شوند و حداکثر طول زمان سه دقیقه دارند.

این بازی همچنین شامل یک کارزار شبه تک نفره است که در آن بازیکن می تواند به یک سری از دهکده های غنی تقویت شده حمله کند و کسب طلا ، اکسیر و اکسیر تیره (فقط سطح 51-75). بازی با دو سازنده آغاز می شود ، اما بازیکن می تواند با خرید و جواهرات و حتی یک ششم با تهیه و باز کردن قفل OTTO Hut in Builder Base 9. تا پنج سازنده داشته باشد.

ساختمانها
برای کسب و ذخیره طلا و اکسیر ، بازیکنان باید به ترتیب معادن طلا و انبارهای طلا و جمع کننده های اکسیر و اکسیر را بسازند. از اکسیر برای آموزش نیروهای جدید ، انجام تحقیقات در آزمایشگاه برای ارتقاء نیروهای نظامی و ساخت و ارتقاء برخی از ساختمانها استفاده می شود که بیشتر مربوط به ساختمانهایی است که در حمله به پایگاه بازیکن دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. از طلا برای ساختن ساختمانهای دفاعی و به روزرسانی در شهربازی استفاده می شود که امکان دسترسی به ساختمانهای بیشتر و سطوح بالاتر را برای ساختمانهای موجود فراهم می کند. در تاون هال 7 ، اکسیر تیره در دسترس قرار می گیرد. این نوع اکسیر برای آموزش و ارتقاء نیروهای تاریک اکسیر و قهرمانان و ایجاد جادوهای تیره استفاده می شود (موجود از تاون هال 8). توپخانه Eagle ، یک ساختمان دفاعی که فقط در تاون هال 11 موجود است ، توسط اکسیر ساخته شده است. Town Town 11 همچنین دسترسی به یک قهرمان جدید – Grand Warden – را فراهم می کند. این تنها قهرمانی است که از اکسیر متولد شده است. برای کسب و ذخیره اکسیر تیره ، بازیکنان باید دریل اکسیر تیره و انبار اکسیر تیره بسازند. تاون هال 12 یک ساختمان دفاعی به نام گیگا تسلا ایجاد می کند ، که پس از به روزرسانی تاون 12 هال 12 ساخته شده است.

تعدادی ساختمان برای دفاع از روستای خود در اختیار بازیکن قرار دارد ، از جمله توپ ، خمپاره ، بمب ، تسلا ، تله ، برج های کماندار ، برج جادوگران ، برج های دوزخ و توپخانه عقاب. بازیکنان همچنین می توانند دیوارهایی بسازند که با افزایش سطح شهربازی یک بازیکن می توانند به روز شوند.

.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 + 7 =